eskis - آموزش راندو و اسکیس

آموزش اسکیس و راندو بصورت گام به گام . 

اسکیس و راندو ” و ” معماری ” دو فرایند مرتبط با یکدیگر می باشند.
در واقع اولین گام در معماری و طراحی ساختمان اسکیس و راندو می باشد.
اسکیس و راندو یکی از خلاق ترین و بزرگترین شکل هنرهای تجسمی است که طراح با استفاده از آن می تواند تخیلات و تفکرات ذهنی خود را طراحی کرده و از این فرایند که در واقع یک سبک کلاسیک و نوآورانه هنری می باشد برای خلق ایده های ذهنی خود به صورت طرح های هنری استفاده کند.

eskis rando pouyaandish 23 - آموزش راندو و اسکیس

اسکیس

اسکیس به عنوان یک ابزار یا مهارت نقش مهمی را در روند طراحی ایفا می کند.
این نقش بسته به محصول نهایی ایجاد شده ، اندازه و دامنه پروژه، سبک طراحی شخصی، تجربه و گردش کار و انتظارات مشتری متفاوت است.
توسط اسکیس می توانید طرح ابتدایی برای شروع پروژه را به صورت یک نقاشی انتزاعی ارائه داده وسپس مدل های دوبعدی و سه بعدی بسیار جذاب و کاربردی را به وسیله آن ایجاد کنید.
در این مرحله طراح با برنامه ریزی و تفکر بر روی ایده ذهنی مورد نظر آن را به یک طرح تبدیل می کند.

راندو

با آموزش راندو می توانید جزئیات پروژه های خود را به نمایش درآورید، به این ترتیب خلاقیت ایده های شما در اولین نگاه روشن خواهد شد.
راندوی سه بعدی یک فعالیت خلاقانه شبیه  سازی می باشد که در آن از صحنه ها و فضاهای گوناگون به کار رفته در طراحی ها و مدل سازی های سه بعدی برای تولید تصاویر با کیفیت بالا استفاده می شود.
در راندوی سه بعدی تصویر به صورت دیجیتال تهیه می شود به همین دلیل تصاویر ایجاد شده بسیار واقع گرایانه می باشند. با آموزش راندو می توانید فضای مورد نظر را در طراحی ها و مدل سازی ها ایجاد کرده و سپس عناصر مختلف به کار رفته در آن را تنظیم کنید.
راندو یک ابزار قدرتمند با انعطاف پذیری بالا می باشد که بسیار نیز مقرون به صرفه است.

eskis rando pouyaandish 22 - آموزش راندو و اسکیس
eskis rando pouyaandish 21 - آموزش راندو و اسکیس

راندو ابزاری است که به شما اجازه می دهد یک تصویر سه بعدی بسیار واقع گرایانه از محصول نهایی را با استفاده از طراحی ها و مدل سازی های سه بعدی ایجاد کنید.
به این ترتیب می توانید جزئیات بیشتری از یک مدل سه بعدی را بر اساس داده های پروژه به نمایش درآورید. بنابراین با آموزش راندو می توانید الگوی هندسی اشکال را با همان رنگ و بافت طبیعی شان به نمایش درآورده و منابع نور مورد استفاده در آن ها را نیز به خوبی شخص کنید.
اگر در پارامترهای راندو، مقدار نور خورشید با توجه به آنچه که در طبیعت وجود دارد و کیفیت بافت HD ایجاد شود،
تصاویر تولید شده به واقعیت بسیار نزدیک می باشند و پیش از اجرای یک پروژه می توان طرح نهایی آن را به نمایش درآورده و به مشتریان ارائه داد.

در زیر به بیان مزایای آموزش اسکیس و راندو در فرآیند طراحی و معماری می پردازیم:

تقویت قدرت تخیل با آموزش اسکیس و راندو :

با آموزش اسکیس و راندو می توانید افکار مبتکرانه خود را به صورت مستقیم به طرح های ایده آل تبدیل کنید.
برای اسکیس و راندو باید همه ابعاد طرح را مورد ارزیابی قرار داده و سپس طرحی از ایده ذهنی را بر روی کاغذ پیاده سازی کرده و سپس به وسیله نرم افزار طراحی کرده و به تصویر بکشید.
با آموزش اسکیس و راندو می توانید از فرایند تفکر خلاق برای ایجاد طراحی های هنرمندانه استفاده کنید.
این هنر خلاقانه به توسعه مهارت تفکر و حافظه تصویری کمک بسیار زیادی می کند.
آموزش اسکیس و راندو با ایجاد طرح ها و ایده های خلاقانه سبب تقویت مهارت های حافظه در تجسم ابعاد و اشکال گوناگون می گردد و قوه تخیل فرد طراح را نیز تقویت می کند.

eskis rando pouyaandish 19 - آموزش راندو و اسکیس

تعامل با مشتری و تایید نهایی طرح:

پیش نمایش پروژه به مشتریان بالقوه سبب صرفه جویی در زمان می گردد و پیش از شروع پروژه می توانید تایید نهایی مشتری را دریافت کرده و سپس روند کلی پروژه را آغاز کنید.
با آموزش اسکیس و راندو می توانید ایده اولیه طرح را پیاده سازی کرده و قبل از طراحی آن به صورت کامپیوتری آن را به مشتری نشان دهید.
به این ترتیب می توانید با مشتری یک تعامل دو طرفه برای انجام پروژه داشته باشید و در صورت تأیید طرح انجام مراحل مختلف پروژه را بر عهده بگیرید.

توسعه سریع مفهوم:

آموزش اسکیس و راندو به عنوان یک ابزار قدرتمند حل مسئله و ارتباطات سبب بهبود مهارت های فردی طراح در حل مسائل مختلف می گردد.
اسکیس و راندو به عنوان شاخصی از ذهن طراح می باشد که در قالب طرح های بسیار هنرمندانه ارائه شده است.
به این ترتیب طراح می تواند طرح ذهنی خود را با استفاده از مداد و قلم طراحی کرده و از این روش به عنوان قوی ترین و مؤثرترین شکل هنرهای تجسمی برای ایجاد طرح های زیبا و هنرمندانه استفاده کند.

eskis rando pouyaandish 18 - آموزش راندو و اسکیس
eskis rando pouyaandish 20 - آموزش راندو و اسکیس

بهبود مهارت های حل مسئله:

اسکیس و راندو یک راه عالی و سریع برای کشف مفاهیم گوناگون می باشد و با استفاده از این شیوه طراحی می توانید راه حل های متعددی را برای یک مشکل طرح ریزی کرده و بهترین را به عنوان یک طرح نهایی انتخاب کنید.
در واقع اسکیس و راندو یک گام ضروری در فرایند طراحی می باشد که توسط آن می توانید پیش از پیاده سازی طرح توسط نرم افزارهای کامپیوتری در ابتدا ایده اولیه طرح و مفاهیم مورد نظر را بر روی کاغذ ترسیم کنید.

eskis rando pouyaandish 19 - آموزش راندو و اسکیس

کاهش هزینه های طراحی با اسکیس و راندو

اسکیس و راندو ابزار مناسبی برای معماران به شمار می رود؛ زیرا با استفاده از اسکیس و راندو می توانند قبل از اقدام به ساخت و ساز، طرح نهایی را به مشتریان نشان داده و در صورت لزوم طرح ها، رنگ ها، بافت ها و اندازه های به کار رفته در طرح را تغییر دهند.
طراحی و مسائل مرتبط با عملکرد پروژه را می توان به آسانی مورد بررسی قرار داده و آن ها را برطرف نمود.
با آموزش اسکیس و راندو هزینه های طراحی به میزان زیادی کاهش می یابد.
فرایند طراحی و مدل سازی به دلیل عدم اطمینان از طرح نهایی و هم چنین وجود آزمایش و خطای احتمالی در طرح ها، نیازمند تغییرات متعدد می باشد.
با استفاده از این هنر به راحتی می توان فضاهای مختلف را مورد آزمایش و مشاهده قرار داده و در صورت نیاز به آسانی طرح را ویرایش کرد.

اسکیس و راندو راهی مناسب برای انتقال ایده به مشتری

با آموزش اسکیس و راندو می توانید مفاهیم مورد استفاده در پروژه را از طریق فرایند طراحی به مشتریان عرضه کنید.
با آموزش اسکیس و راندو ، همچنین می توانید برای فروش فضاهای مختلف، طرح های زیادی را در رابطه با نحوه توسعه این زمین ها در آینده طراحی کرده و به مشتری نشان دهید.
به این ترتیب مشتری با مشاهده این طرح ها شور و شوق بیشتری برای خرید زمین های در دست ساخت پیدا می کند.
با آموزش اسکیس و راندو می توانید ایده های خود را در قالب طرح هایی منتشر کرده و از آن ها در توسعه پروژه های آینده، روند طراحی و گزینه های آینده در پروژه های ساختمانی استفاده کنید.

eskis rando pouyaandish 18 - آموزش راندو و اسکیس
eskis rando pouyaandish 20 - آموزش راندو و اسکیس

اسکیس و راندو پایه اصلی پروژه های معماری

اسکیس و راندو اولین مرحله در فرایند طراحی و معماری می باشد که به کشف و توضیح مفاهیم طراحی کمک بسیار زیادی می کند.
اسکیس و راندو همواره یکی از مهارت های حرفه ای در طراحی و معماری به شمار می رود و در واقع پایه اصلی پروژه های معماری و طراحی داخلی توسط اسکیس و راندو رقم می خورد؛
زیرا برخی از بهترین ایده ها با یک طرح آغاز می شوند.
اسکیس و راندو همیشه یک ابزار قدرتمند برای معماران بوده است.
با استفاده از طرح های اولیه ارائه شده به وسیله آن می توان روند کلی پروژه را سریع تر به انجام رسانده و ایده های خلاقانه را با استفاده از ابزارهای دیجیتال به طرح های دو بعدی و سه بعدی تبدیل کرد.

پرورش ایده های ذهنی با اسکیس و راندو

یک روش عالی برای رشد و پرورش مغز و استفاده از تفکرات ناب برای ایجاد طرح های بی نظیر به شمار می رود.
با پیشرفت تکنولوژی، معماری به دنیای دیجیتال وارد شده است، اما هنوز هم اسکیس و راندو یکی از اجزای اصلی در طراحی معماری و طراحی داخلی به شمار می رود.
البته ابزارهای دیجیتال روند طراحی را بسیار آسان تر کرده اند و به آن سرعت بخشیده اند اما شکل دادن به ایده های ذهنی با استفاده از اسکیس و راندو و از طریق پیاده سازی بر روی کاغذ بسیار کاربردی می باشد و اولین و مهم ترین گام در پروژه های معماری می باشد.

کشف بهترین ایده

در واقع اسکیس و راندو در معماری بیشتر از یک طرح ساده بر روی کاغذ می باشد.
آموزش اسکیس و راندو یک فرایند قدرتمند است که به کشف بهترین ایده ها و راه حل های یک طراحی و مدل سازی در معماری کمک می کند.
با استفاده از آن می توانید با تمام اجزای پروژه ارتباط برقرار کرده و به رفع مشکلات احتمالی موجود در پروژه ها بپردازید.
بنابراین اسکیس و راندو در مراحل گوناگون طراحی اولیه و چه در کار کردن با ایده ها و جزئیات بسیار کاربردی می باشد.
با استفاده از این هنر می توان به انتقال ایده ها، نشان دادن قابلیت ها، تجسم روند کلی پروژه پرداخت.

کاربردهای اسکیس و راندو در معماری:

با آموزش اسکیس و راندو می توانید در زمان مورد نیاز برای فرآیند گردش کار و تسریع در انجام پروژه های معماری صرفه جویی کنید.
اسکیس و راندو روند تایید نهایی طرح را تسریع کرده و با استفاده از آن می توان پیش از
پیاده سازی طرح، آن را به مشتری نشان داده و در صورت تایید نهایی طرح، از آن برای اجرای پروژه استفاده کرد.
به این ترتیب زمان طراحی نیز به میزان زیادی کاهش می یابد.
استفاده از اسکیس و راندو در پروژه های گوناگون بسیار آسان بوده و روند کلی پروژه را سرعت می بخشد.

eskis rando 16 - آموزش راندو و اسکیس

خلق تصاویر سه بعدی با اسکیس و راندو

با استفاده از اسکیس و راندو می توان به نقاشی های صاف و مسطح که در طراحی ها و مدل سازی ها استفاده شده است وضوح و درک بیشتری بخشید و آن ها را به تصاویر سه بعدی و بسیار واقع گرایانه تبدیل کرد.
اسکیس و راندو یک ابزار مناسب برای به حداکثر رساندن پتانسیل طراحی فضا و پیاده سازی ایده های ذهنی فرد طراح می باشد.
تصاویر سه بعدی تولید شده یک ابزار مناسب برای بازاریابی موثر برای پروژه های جدید و آینده می باشند.
به این ترتیب با آموزش اسکیس و راندو می توانید برنامه های آینده سرمایه گذاران را به صورت تصاویر واقع گرایانه به آن ها نمایش دهید و در صورت درخواست آن ها قسمت هایی از پروژه را تغییر داده و مطابق نظر مشتریان خود آن ها را ویرایش کنید.

نورپردازی در اسکیس و راندو

یکی از مزایای مهم آموزش اسکیس و راندو که معمولا کم تر مورد توجه قرار می گیرد، ایجاد نورپردازی در تصاویر می باشد که از این طریق می توان موقعیت نور را در طرح ها به خوبی مشخص کرده و با مشاهده آن ها انواع نورپردازی را تجربه کنید.
به این ترتیب می توانید قبل از پیاده سازی نورپردازی ، در رابطه با نحوه انجام ان تصمیم گیری کرده و یک طرح مناسب را برگزینید.

eskis rando 17 - آموزش راندو و اسکیس

بازار کار اسکیس و راندو

 • با آموزش اسکیس و راندو می توانید یک تجسم سه بعدی از طرح را ایجاد کرده و از آن در بازاریابی املاک و مستغلات، پروژه های معماری، طراحی داخلی و بازسازی منازل استفاده کنید.
 • برای اینکه بتوانید قبل از انجام یک پروژه از نظر مشتریان آگاه شده و تغییرات مورد نظر ان ها را در طراحی و مدل سازی پروژه اعمال کنید می توانید با آموزش اسکیس و راندو و ایجاد تصاویر واقع گرایانه از طرح نهایی، در زمان و هزینه های انجام پروژه صرفه جویی کرده و پیش از پیاده سازی نهایی تغییرات مورد نظر مشتری را در پروژه ایجاد کرده و سپس اقدام به پیاده سازی آن کنید.
 • با آموزش اسکیس و راندو می توان مدل های سه بعدی را تولید کرده و این مدل ها را برای بازاریابی مستقیم پروژه ها مورد استفاده قرار داده و تصاویر سه بعدی را به عنوان یک چشم انداز نهایی از طرح مورد نظر به مشتریان ارائه داد.
 • با آموزش اسکیس و راندو می توانید از این مهارت برای ایجاد تصاویر سه بعدی از محصولات نهایی استفاده کرده و این تصاویر را برای تبلیغات و بازاریابی محصول مورد نظر به کار ببرید. اگر مشتریان بالقوه بتوانند تمام ویژگی های محصول را ببینند، نسبت به خرید آن محصول بیشتر ترغیب می شوند.
  بنابراین با قرار دادن تصاویر نهایی طرح های خود در  شبکه های اجتماعی گوناگون می توانید یک تصویر سه بعدی را به مشتریان عرضه کرده و از این طریق به آسانی می توانید از طریق همین فایل های به اشتراک گذاشته شده، مشتریان زیادی را برای پروژه خود بیابید.

آموزش راندو ، آموزش اسکیس :

در طی اين  دوره دانشجویان اصول كشيدن خطوط مختلف معمارانه را فرا گرفته و با مفاهيم مختلف :

 • اسكیس ،
 • راندو و كروكی آشنا شده
 • و انواع پرسپكتیو های موازی و غير موازی مانند :
 • ایزومتریك ،
 • آگزونومتریك ،
 • دی متریک و …
 • و پرسپكتیو های يك نقطه ای و دو نقطه و سه نقطه ای را فرا گرفته

و توانایی لازم برای كشيدن انواع اسكیس با مداد های مختلف طراحی و انواع تكنیك راندو با مداد و انواع هاشور ها را بدست آورده
و پس از آن توانایی لازم براي كار با راپید را بدست آورده و راندو با آن را ياد مي گيرند.

در ادامه دوره هنرجويان راندو با :

 • قلم فلزی  و آب مركب ،
 • مداد رنگی ،
 • پاستل گچی ،
 • آب رنگ ،
 • وایتكس ،
 • زغال ،
 • خودكار ،
 • مسواك
 • و نیز راندو با ماژیك
  را آموخته و توانایی لازم براي ادغام تمامي روش های فوق را بدست ميآورند.

دانشجويان در طی دوره راندو و اسکيس با اصول :

 • شيت بندی معماری ،
 • راندو های پلان ،
 • سایت پلان ،
 • دیاگرام ،
 • نما و برش،
 • انواع پرسپكتیو داخلی و خارجی آشنا مي شوند.
  در آخر دانشجویان ميتوانند تمامی ایده های ذهنی خود را بر روی كاغذ پياده كند و آن را ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید و از مجموعه آرشیو راندو و اسکیس های هنرجویان ما از نزدیک بازدید کنید.

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم :

14 پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2 80x80 - آموزش راندو و اسکیس
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   شرایط دوره در سایت درج شده است و همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷- ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2 80x80 - آموزش راندو و اسکیس
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله شما می توانید کلاس های راند و اسکیس آنلاین را غیرحضوری و از طریق سایت ثبت نام نمایید.
   خوشحال می شیم اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷- ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 1. 5956133a02899e1b82b14c22df065d6d?s=60&d=mm&r=g - آموزش راندو و اسکیس
  Sahel گفته:

  ایا این کلاس های فقط برای دانشجویان برگزار میشود؟ و کلاس های حضوری در حال حاظر در اموزشگاه برقرار است؟

  پاسخ
  • 5bac2f9b85fac1835b098a97ef281349?s=60&d=mm&r=g - آموزش راندو و اسکیس
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام . امیدوارم خوب باشید .
   ما دوره های آموزش حضوری و آنلاین ( غیرحضوری ) راندو و اسکیس را داریم .
   این دوره ها فقط برای دانشجویان نیست و خیلی ها برای کار خودشان به راندو و اسکیس نیاز دارند .
   بازم سوالی داشتید خوشحال می شویم پاسخگو باشیم .

   پاسخ
  • 5bac2f9b85fac1835b098a97ef281349?s=60&d=mm&r=g - آموزش راندو و اسکیس
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام .
   اگر هدف شما طرحی هر چیزی هست می توانید از این رشته استفاده کنید .
   منتها استاد در راستای رشته شما باید تدریس کند که کلاس آن با رشته معماری متفاوت و مختص طراحی صنعتی است .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نحوه ثبت نام دوره های راندو و اسکیس  :

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو
کلاس‌های راندو و اسکیس با شماره تلفن های :

old handphone - آموزش راندو و اسکیس   ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ – ( ۰۲۱ )

۲۲۵۸۵۹۷۷  –  ۲۸ ۱۱۱ ۱۱۰

همراه : ۶۰ ۷۳ ۹۷۳ ۰۹۱۲    تماس بگیرید .

آدرس آموزشگاه اسکیس و راندو  :

adress - آموزش راندو و اسکیس   تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان ۱۲۰

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرام آموزش های دکوراسیون را پیگیری کنید
+