نقشه کشی برق ساختمان با اتوکد

امروزه به دلیل پیچیده تر شدن طراحی های مربوط به برق ساختمان و هم چنین تعداد بسیار زیادی آی سی های موجود در این زمینه، طراحی های دستی مربوط به برق ساختمان، کاری دشوار می باشد.
نرم افزار اتوکد برق ساختمان زمینه را برای ایجاد طراحی های اصولی و بی نقص فراهم آورده است و با استفاده از فن آوری های ارائه شده در  این نرم افزار می توان مدارهای مجتمع و طراحی های مربوط به برق ساختمان را بسیار سریع و آسان انجام داد.

در واقع آموزش اتوکد برق ساختمان بستر مناسبی را جهت طراحی و پیاده سازی طراحی در این حوزه فراهم آورده است و با استفاده از امکانات ارائه شده توسط این نرم افزار می توان مدارهای الکتریکی پیچیده تر را با دقت بسیار زیادی طراحی و پیاده سازی نمود.

نرم افزار اتوکد در زمینه برق ساختمان کاربرد بسیار زیادی دارد و با استفاده از این نرم افزار می توان برای ایجاد و همچنین اصلاح برق و سیستم های کنترلی ساختمان استفاده نمود.

ایجاد سیستم های کنترل الکتریکی با استفاده از نرم افزار اتوکد، سبب افزایش بهره وری در  این زمینه کردیده است و با استفاده از این نرم افزار می توان وظایف طراحی الکتریکی را در کم ترین زمان ممکن به انجام رساند.

آموزش اتوکد برق ساختمان، فرصت مناسبی را برای طراحان و مهندسان در این زمینه فراهم آورده است که با استفاده از این نرم افزار می توانند بهره وری طرح های خود را تا میزان 80 درصد افزایش دهند.

اهمیت آموزش نقشه کشی برق ساختمان با اتوکد :

کاهش خطاها و مطابقت با استانداردهای صنعت:

طرح های الکتریکی ایجاد شده توسط نرم افزار اتوکد مطابق با استانداردهای صنعت برق هستند و میزان خطای موجود در این طرح ها به میزان زیادی کاهش یافته است.
با استفاده از نرم افزار اتوکد در برق ساختمان می توان کنترل های لازم بر روی طرح را با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار انجام داد و به میزان زیادی از خطاهای موجود در طراحی ها کاست.
علاوه بر کاهش خطاها در طراحی های برق ساختمان، نرم افزار اتوکد از استانداردهای منطقه ای و بین المللی در این زمینه پشتیبانی می کند و کتابخانه جامع این نرم افزار، کاربران و طراحان را قادر به طراحی و تولید محصولاتی منطبق با استانداردهای مبتنی بر طرح می سازد.

مدیریت طراحی داده:

نرم افزار اتوکد در برق ساختمان امکان مدیریت طراحی داده را برای کاربران فراهم
می آورد و به این ترتیب طراحان می توانند طراحی های دقیق و اصولی خود در این زمینه را به اشتراک قرار دهند.
اتوکد برق ساختمان شامل ابزارهای مفیدی برای گزارش خودکار از داده ها می باشد و امکان به اشتراک گذاری این داده ها در میان کاربران نیز وجود دارد.
البته این ارتباط بسیار کارآمد می باشد و با ایجاد رمز عبور در برنامه های کاربردی، سبب یکپارچه سازی و تبادل کارآمد و امن اطلاعات در این زمینه می گردد.

تسهیل همکاری:

اتوکد برق ساختمان امکان همکاری میان دو تیم الکتریکی و مکانیکی را فراهم می آورد و با استفاده از این ویژگی می توان به آسانی داده های الکتریکی را به نمونه های دیجیتال تبدیل نمود و به این تریب شرایط مناسبی را برای کنترل الکتریکی داده های موجود در طراحی فراهم آورد.
طرح های دو بعدی و سه بعدی ایجاد شده توسط نرم افزار اتوکد برق ساختمان، ایجاد ارتباط میان مشتری و تیم توسعه دهنده و تعامل سازنده میان آن ها را امکان پذیر می کند.
با آموزش نرم افزار اتوکد برق ساختمان می توان بهره وری و پیشرفت را در کنترل فرایند طراحی به دست آورد.

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های آموزشی اتوکد

مطالعه بیشتر
کمد دیواری در دکوراسیون
معرفی شغل طراح داخلی
دیزاین اتاق خواب کوچک
ایده های ساخت خانه ویلایی
رنگ تیره در دکوراسیون داخلی
اتاق مطالعه
ابعاد و استانداردهای فضای اداری 
بهترین رنگ‌ها برای اتاق‌های رو به شمال، جنوب، شرق و غرب
۸ تا از رنگ های طراحی داخلی که همین الان باید در خانه تان داشته باشید
دوازده نکته کلیدی برای بهبود دکوراسیون و تزیین اتاق‌
چگونه می توان از اصول پایه طراحی داخلی برای تزئین خانه استفاده کرد
اصول طراحی درب در دکوراسیون داخلی
اصول کلی طراحی نمای خارجی خانه
کارهایی که با تمام شدن زمستان باید به منظور نگهداری ویلا انجام دهید 
مبانی زیبایی شناسی طراحی منظر
تعریف رنگ و هارمونی در دکوراسیون و طراحی داخلی
میرزا مهدی خان شقاقی
چطور از بافت در طراحی داخلی استفاده کنید
نورپردازی معماری زاها حدید
چگونه فضاهای بدساخت را به دکوراسیون شیک تبدیل کنیم؟
اهمیت طراحی خارجی در خانه شما
ترفندهای کم هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل
تقارن در دکوراسیون داخلی
ایده‌ها و نکاتی درباره‌ی محل قرار گیری و دکور تلویزیون
دکوراسیون ماه تولد : ایده های چیدمان بر اساس نشان ماه تولد شما
۱۲ طراحی شگفت انگیز برای پنجره نمای بیرونی
آموزش نورپردازی رستوران و هتل
۱۰ گونه‌شناسی نور خورشید در معماری 
نورپردازی ویترین مغازه های مد و پوشاک
گونه شناسی معماری
شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرام آموزش های دکوراسیون را پیگیری کنید
+