akasi - کلاس عکاسیdoorbin 1 k - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیlight right eye - کلاس عکاسیakkasi dorbin 07 - کلاس عکاسی

کلاس آموزش عکاسی بصورت گام به گام

آموزش عکاسی به شما کمک می کند تا با کسب مهارت در این زمینه از تخصص و خلاقیت خود برای گرفتن تصاویر ناب استفاده کنید.
به این ترتیب می توانید از هر رویداد زنده ای که غیر منتظره یا جالب به نظر می رسد، عکس های زیبایی بگیرید و لحظات را در قاب تصاویر ثبت کنید.
عکاسی یک رشته خلاقانه است که با آموزش آن می توانید به یک فرد شادتر و سرزنده تری تبدیل شوید.

آموزش عکاسی با خلاقیت و مهارت های فردی شما در ارتباط مستقیم است و می تواند سلامت روان و شادابی بیشتری را برایتان به ارمغان بیاورد.
با آموزش عکاسی و استفاده از شیوه بیان خلاقانه می توانید سایر افراد را نیز تحت تأثیر قرار داده و احساسات آنان را برانگیزید.
ارائه عکس های خلاقانه و منحصر به فرد، می تواند استرس را به میزان قابل توجهی ک اهش داده و موجب احساس رضایت فردی و افزایش انرژی های درونی گردد.

akkasi pouyaandish amoozesh decorasion photography 2 - کلاس عکاسی
akkasi pouyaandish amoozesh decorasion photography 4 - کلاس عکاسی
akkasi pouyaandish amoozesh decorasion photography 1 - کلاس عکاسی

فیلمی از کلاس های مقدماتی عکاسی تصویرگران پویا اندیش

گفتگو با هنرجویان عزیز رشته عکاسی تصویرگران پویا اندیش

کلاس های آموزش عکاسی برای سه گروه مفید است :

 • افرادی که قصد دارند دوره های آموزش عکاسی را آغاز کنند، اما از سرمایه گذاری و صرف زمان در این رشته اطمینان ندارند و به دنبال این هستند که رشته عکاسی چه مزایایی دارد و آیا تلاش برای یادگیری این رشته هنری سودمند است یا خیر؟
 • عکاسانی که به تازگی وارد این حرفه شده اند و قصد دارند با مزایای این رشته هنری بیشتر آشنا شوند.
 • عکاسان با تجربه ای که از ادامه مسیر شغلی خود اطمینان ندارند و به دنبال دلایلی برای توجیه خود هستند که آیا رشته عکاسی را به عنوان یک حرفه انتخاب کنند و یا به عنوان سرگرمی؟

عکاسی از سوژه های مختلف و در محیط های گوناگون امکان پذیر است؛ می توانید از این رشته هنری برای عکاسی از افراد در آتلیه استفاده کنید و یا به نقاط مختلف سفر کرده و از پدیده های گوناگون عکس بگیرید.
البته برخی از عکاسان متخصص و ماهر نیز هستند که در محیط های علمی و تحقیقاتی به فعالیت می پردازند و از نتایج کار پزشکان و محققان عکس گرفته و این تصاویر را برای ارائه گزارشات و مطالعات بعدی ثبت و نگه داری می کنند.

akkasi site akkasi chist akkasi art 1 decorasion - کلاس عکاسی

شاخه های مختلف رشته عکاسی

حرفه عکاسی دارای تنوع می باشد و با آموزش عکاسی می توانید از این مهارت در زمینه های متنوع برای خلق آثار زیبا و جذاب استفاده کنید. به عنوان مثال فعالیت در عکاسی تبلیغاتی یکی از گرایش های عکاسان حرفه ای می باشد. همچنین عکاسی خبرنگاری و کار در آتلیه ها از دیگر رشته هایی هستند که شما پس از آموزش عکاسی می توانید در هر یک از این شاخه های شروع به فعالیت کرده و از حرفه خود لذت ببرید.

akkasi site amoozesh axasi photography decorasion ir 1 - کلاس عکاسی

مزایای آموزش عکاسی

 • با آموزش عکاسی می توانید عکس های بسیار زیبا و منحصر به فردی را از پدیده های مختلف در پیرامون خود ثبت کرده و با وسعت دید بازتری به جهان پیرامون خود بنگرید.
 • آموزش عکاسی به عنوان یک حرفه در بسیاری موارد می تواند کیفیت زندگی شما را تغییر داده و زمینه را برای یک فعالیت هنری ارزشمند فراهم آورد.
 • عکاسی از پدیده های کم یاب و نایاب یکی از روش های عکاسان حرفه ای می باشد که سالانه از این طریق درآمد زیادی را نیز کسب می کنند. عکاسان موفق به آسانی می توانند در هر پدیده ای، یک سوژه مناسب را یافته و از آن یک تصویر زیبا و ماندگار ثبت کنند.
akkasi site amoozesh axasi photography decorasion ir 2 - کلاس عکاسی

 • برخی از عکاسان از این هنر خود در زمینه های مختلف استفاده می کنند و می توانند در شاخه های مختلف به کسب درآمد بپردازند. عکاسان چند منظوره توسط تجهیزات خوب و اخلاق کاری مناسب می توانند زندگی کاری جالب و متفاوتی را تجربه کرده و در این حرفه از تجربه های خود برای پیشرفت و موفقیت بیشتر استفاده کنند.
 • درک تصاویر و ابراز احساسات یکی از ویژگی های بی نظیر هنر عکاسی است که افراد از طریق دیدن تصاویر مختلف، می توانند احساسات و اندیشه های خود را درباره موضوع مورد نظر عکاس بیان کنند.

بازار کار رشته عکاسی در حال حاضر چگونه است ؟

آموزش عکاسی علاوه بر اینکه یک سرگرمی مناسب برای افراد خلاق می باشد ؛
همچنین می تواند فرصت مناسبی برای کسب درآمد نیز باشد.
در صورتی که شما به عنوان یک عکاس حرفه ای بتوانید عکس های بسیار خارق العاده ای را گرفته و آن ها در مجلات و نشریه های مختلف انتشار دهید؛
می توانید مخاطبان گسترده ای را جذب کرده و فرصت های شغلی گوناگونی را به دست آورده و به سفرهای کاری داخلی و یا بین المللی بروید.

photography 20 - کلاس عکاسی

فرصت های شغلی در عکاسی

عکاسی رشته ای هنری است که در آن می توانید با افراد مختلفی مانند آرایشگران و طراحان لباس و افراد فعال در زمینه تبلیغات ارتباط نزدیک برقرار کرده و در حین این رابطه ممکن است پیشنهادهای کاری ویژه ای را دریافت کنید.
در صورت انتشار عکس های خود در سطح بین المللی، پیشنهادهای همکاری گوناگون را از داخل و خارج کشور دریافت می کنید.
به همین دلیل فرصت های کاری بیشتر و امکان گسترش روابط با سایر افراد در حرفه های گوناگون از مزایای منحصر به فرد رشته عکاسی می باشد.

خوداشتغالی به کمک آموزش عکاسی

خوداشتغالی یکی دیگر از مزایای آموزش عکاسی است که از آن طریق می توانید کسب و کار مستقل خود را داشته باشید و با استفاده از دوربین و تجهیزات عکاسی خود در هر زمینه ای که به آن علاقه مند هستید به فعالیت بپردازید.
خود اشتغالی پتانسیل بیشتری برای کسب و کار موفق را برای عکاسان فراهم آورده است، برای این کار نیاز به یک میز کار و محیط اداری محدود ندارید و می توانید در هر محیطی به عکاسی بپردازید و از محیط های طبیعی و یا سایر مناطق جغرافیایی برای عکس برداری و تهیه تصاویر ناب استفاده کنید.

بیان خلاقانه نیز از دیگر مزایای آموزش عکاسی می باشد که از طریق این حرفه می توانید لحظات گوناگون در زندگی را با یک دید هنرمندانه به تصویر بکشید و احساسات خود را در قالب تصاویر به اطرافیان نیز منتقل کنید.
دیگران با دیدن تصاویر هنری شما به موضوع اشاره شده در تصویر پی می برند و آگاهی و درک آن ها از محیط پیرامون افزایش پیدا می کند.

akkasi site akkasi decorasion akkasi art 35 3 - کلاس عکاسی

آموزش عکاسی :

کلاس های ویژه عکاسی شامل :

.

_عکاسی مقدماتی 

_عکاسی پیشرفته

برگزاری کلاس های آموزش حرفه ایی عکاسی شامل :

تاریخچه عکاسی و قسمت های مختلف دوربین شاخه های اصلی عکاسی

شاتر ،

تکنیک های عکاسی ،

دیافراگم

عمق میدان

وضوح ،

کادر بندی

تاثیر رنگ ها در عکاسی و ساختار تصویر لنزها ،

فاصله کانونی

نورپردازی در عکاسی ،

نورسنجی

تنظیم تعادل ،

فیلترهای عکاسی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم :

لازم است 1دیدگاه تأیید شود.
10 پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2 80x80 - کلاس عکاسی
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای تهیه دوربین استاد جلسه ی اول با توجه به هدف و بودجه ، شما را به صورت دقیق راهنمایی خواهند نمود.
   خوشحال می شیم اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷- ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه ثبت نام دوره های عکاسی :

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو
کلاس‌های عکاسی با شماره تلفن های :

old handphone - کلاس عکاسی   ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ – ( ۰۲۱ )

۲۲۵۸۵۹۷۷  –  ۲۸ ۱۱۱ ۱۱۰

همراه : ۶۰ ۷۳ ۹۷۳ ۰۹۱۲    تماس بگیرید .

آدرس آموزشگاه عکاسی :

adress - کلاس عکاسی   تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان ۱۲۰

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرام آموزش های دکوراسیون را پیگیری کنید
+